مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده پارچه گردباف پنبه ای

پارچه گردباف با داشتن نوع خاصی از بافت که بسیار نرم است، موارد مصرف فراوانی داشته و برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. پخش کننده پارچه گردباف پنبه ای انواع با کیفیت ترین پارچه ها را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کند. این پارچه ها در طرح ها و نقش های مختلف وجود داشته و با رنگبندی های متنوع و جذابی که دارد، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

پخش کننده پارچه گردباف پنبه ای

نکاتی در خصوص پارچه گردباف پنبه ای

نکاتی در خصوص پارچه گردباف پنبه ای پارچه گردباف نمونه ای از پارچه های پنبه ای حلقوی می باشد که نقش و فرم خاصی داشته و اغلب برای تولید انواع لباس مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این نوع پارچه همان طور که از نامش پیداست، کاملا پنبه بوده و به همین دلیل نرمی و لطافت بالایی دارد. نوع خاص این پارچه که صد در صد پنبه ای است، از انواع درجه یک بوده و دیگر نمونه ها با درصد های مختلفی از پنبه تولید می شوند. به طور کلی پارچه گردباف به دو دسته تقسیم می شود.

  1. پارچه گردباف یک رو پنبه ای
  2. پارچه گردباف دو رو پنبه ای

هم چنین این نوع پارچه به دو صورت تخت و حلقوی بافته می شود. پارچه گردباف در واقع همان پارچه تریکو است که بسیار کاربرد های فراوانی دارد و مناسب برای دوخت انواع لباس ها به خصوص لباس های بچه گانه می باشد. تنوع بالای رنگبندی در این پارچه ها وجود دارد که موجب کاربردی شدن آن ها شده است.

قیمت پارچه گردباف پنبه ای دو نخ

قیمت پارچه گردباف پنبه ای دو نخ پارچه گردباف پنبه ای که در انواع مختلف و در رنگ بندی های متنوع و جذاب تولید می شود، به منظور استفاده حداکثری از آن ها در تولید انواع لباس ها، به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می شوند.

در واقع قیمت پارچه گردباف نقش مهمی در تولید انواع لباس ها و قیمت نهایی برای مصرف کننده دارد. یکی از پر فروش ترین نمونه های این نوع پارچه، پارچه گردباف پنبه ای دو نخ است. قیمت پارچه گردباف دو نخ با توجه به این که میزان کاربرد های این پارچه در تولید انواع لباس ها بسیار زیاد می باشد، مناسب تعیین شده است تا امکان استفاده از این نوع پارچه به راحتی فرام شود.

در واقع تولید و عرضه انواع مختلف پارچه گردباف پنبه ای با هدف تامین نیاز بازار به این پارچه با کیفیت و نرم که به منظور تولید لباس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، انجام می گیرد. عرضه عمده انواع پارچه گردباف پنبه ای به منظور دسترسی راحت مشتریان انجام می گیرد..=

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید