مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده پارچه دورس دو نخ پنبه

پخش پارچه دورس دو نخ به دو روش غیر حضوری و یا فیزیکی به انجام می رسد که در هر دو روش انواع پارچه دورس دو نخ به صورت عمده و در حجم انبوه طبق سفارشات مشتریان در سراسر کشور عرضه می شود.

پخش عمده پارچه دورس دو نخ پنبه

شناخت کلی از مدل های مختلف پارچه دورس

شناخت کلی از مدل های مختلف پارچه دورس

پارچه های دورس جزو یکی از انواع پارچه های گردباف می باشند که توسط ماشین های گردباف بافته شده اند. بافت این نوع پارچه ها ضخیم است و معمولاً برای تولید پوشاک پاییزه و زمستانی به کار می روند.

همچنین این پارچه به دلیل میزان ضخامتی که دارد برای تولید شلوار و سویشرت بچه گانه و مردانه بسیار مناسب است و برای دوختن لباس های ورزشی و گرم کن ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

جالب است بدانید که این پارچه ها به دلیل خاصیت کشسانی که دارند تحت عنوان پارچه دورس لاکرا شناخته می شوند زیرا درون شان از نخ لاکرا استفاده شده است.

انواع پارچه دورس به عبارت زیر می باشد:

پارچه دورس دو نخ: در این پارچه ها از دو نخ پنبه استفاده شده است که شماره نخ ها ۲۴ و ۳۰ می باشد. از پارچه های دورس دو نخ، برای تولید لباس های بهاره و پاییزه مانند انواع سویشرت و گرمکن های ورزشی استفاده می ‌شود.

پارچه دورس سه نخ: پارچه دورس سه نخ برای تولید لباس های زمستانی استفاده می شود. زیرا ضخامت آن ها با توجه به تعداد نخ های به کار رفته در آنان، بیشتر است.

پارچه دورس گلکسی: این نوع از پارچه دورس، همانند پارچه پنبه ای است اما تفاوت این دو پارچه در پشت آن ها است. در پشت این پارچه به جای پنبه از فلامنت استفاده شده است و از این پارچه نیز برای تولید البسه ورزشی و سویشرت استفاده می ‌شود. همچنین در ساختار پارچه دورس گلکسی از نخ لاکرا استفاده می‌ شود.

فروشگاه پارچه دورس دو نخ لاکرا لباس مردانه

فروشگاه پارچه دورس دو نخ لاکرا لباس مردانه

مراکزی که تحت عنوان فروشگاه پارچه دورس، به فروش انواع پارچه های دورس دو نخ و سه نخ فعالیت دارند، اعتبار آن ها بستگی به نوع و جنس پارچه هایی است که در ویترین فروش خود قرار می ‌دهند.

به طور مثال معتبر ترین فروشگاه پارچه دورس آن است که همواره در نظر دارد تا مرغوب ترین و بهترین نوع از این پارچه را در ویترین فروش خود جای دهد و همچنین تنوع بسیاری در محصولاتش دیده می‌ شود که این امر موجب می ‌شود تا محصولات فروشگاه سلیقه اکثریت مشتریان را پوشش دهد.

این سایت نیز یکی از فروشگاه ‌های مجازی پارچه دورس به حساب می ‌آید که انواع این پارچه را به صورت غیر حضوری طبق سفارشات مشتریان، عرضه می کند.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید