مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کارخانه ای پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا

پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا با کیفیت بسیار مرغوب و تعدد رنگ قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. قیمت کارخانه ای این پارچه به لحاظ روش عرضه مستقیم بسیار ارزان و مناسب محاسبه شده و با قیمت تولیدی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

ما با کیفیت ترین این نوع از منسوجات را در اشکال عمده و نرخ کاملا اقتصادی در اختیار مشتریان محترم قرار می دهیم.

قیمت کارخانه ای پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا

بررسی نکاتی پیرامون پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا

بررسی نکاتی پیرامون پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا این نوع پارچه دارای رنگ های زیبا و متنوعی است و به لحاظ مرغوبیت دارای درجات کیفی خوبی می باشد. دو ماده اصلی که در ساختار تولیدی این نوع از منسوجات به کار رفته پنبه و همچنین پلی استر می باشد. این پارچه ارتجاع فوق العاده ای داشته و می توان گفت لاکرا یک محصول مصنوعی است که در قالب پارچه عرضه می شود.

در بسیاری از البسه هایی که برای تمرینات مهارتی در نظر گرفته شده به کار می رود. فرم و حالت زیبایی به بدن می دهد. بسیار محکم و مقاوم است. دارای تثبیت رنگ می باشد. دچار آب رفتگی نخواهد شد. بدن کاربر با پوشیدن این نوع پارچه دچار تعریق نخواهد شد. اتوکشی آسانی دارد. استفاده از پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا هیچگونه عارضه پوستی برای کاربر ایجاد نمی کند.

نرمی و انعطاف پذیری خوب و قابل توجهی دارد. این پارچه درخشندگی بسیار عالی و جذابی را به خود اختصاص داده است. در کل باید گفت به لحاظ مرغوبیت در رده بسیار خوبی قرار دارند. از محصولات پرفروش به شمار می آیند. عرضه آن با قیمت عمده بسیار ارزان و مناسب محاسبه می شود و قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

مرکز فروش پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا

مرکز فروش پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا پارچه ویسکوز پلی استر لاکرا با کیفیت بسیار خوب و درجه یک و رنگ های بی بدیل قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد.

فروش پارچه پلی استر با قیمت کلی آمار خوب و قابل توجهی را به خود اختصاص داده است و توجه بسیاری از مشتریان را به خود معطوف نموده است. قیمت پارچه ویسکوز متناسب با درجات کیفی آن و برند ارائه شده است و در بسته بندی طاقه ای و در متراژ بالا به مشتریان عرضه می شود.

این محصول با قیمت جزئی نیز در بازار به فروش می رسد. مشتریان عمدتا مراکز نمایندگی و عمده فروش ها هستند که در جهت تامین مایحتاج خود از روش عمده استقبال نموده و اقدام به خرید کلی می نمایند ضمن اینکه هزینه های مالی خود را نیز مدیریت می کنند. عرضه این محصول از طریق مرکز فروش غیر حضوری با کیفیت بسیار خوب و قیمت مقرون به صرفه امکان پذیر می باشد.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید