مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پارچه اسپان لاکرا

از پارچه های اسپان جهت روکش کردن مبلها یا صندلیها استفاده می شود امروزه مبلها یکی از لوازم همه جایی شده است و کاربرد های بسیاری پیدا کرده است. پارچه های اسپان لاکر به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده اصلی لوازم دکوراسیون بسیار با اهمیت هستند. قیمت پارچه اسپان لاکرا وابسته به عوامل مختلفی می باشد که در این مقاله به آن می پردازیم.

تولید پارچه اسپان لاکرا

انواع پارچه اسپان لاکرا

انواع پارچه اسپان لاکراانواع مختلف پارچه برای تولید لباس و پوشاک:

  •  پارچه اسپان لاکرا
  • کج راه
  • فیلامنت
  • تترون
  • اسپان باند
  • سه نخ پنبه

هر کدام از این پارچه ها قیمتهایی دارند که با توجه به کیفیتشان می تواند در تولید البسه پزشی و بیمارستانی کاربرد بسیاری داشته باشد.

تولیدی پارچه سه نخ پنبه در کشور ما بسیار رونق دارد. این نوع پارچه در تولید انواع لباس بیمارستانی استفاده می شود.

انواع پارچه پارچه اسپان لاکرا می تواند در رنگ های مختلف تولید شود. برای مثال در تولید لباس بیمارستان رنگ لباس بیماران زن صورتی است و  مردان آبی می باشد، و یا برای لباس های بچگانه از پارچه های طرح دار استفاده می شود.

در کارخانه تولید پارچه  امکان خرید انواع پارچه ها بصورت عمده وجود دارد. تولید کننده های پارچه اسپان لاکرا، پارچه های خود را به نمایندگی های معتبر می دهند و این مراکز پایین محصول را به مشتریان تحویل می دهد. 

فروش پارچه اسپان لاکرا به صورت عمده

فروش پارچه اسپان لاکرا به صورت عمدهقطعا هر خریداری هنگام خرید فاکتورهایی برای انتخاب نوع پارچه رو مبلی که می خرد دارد. اگر مبلی که می خواهید برای آن پارچه تهیه کنید کاربری راحتی و کاناپه مانند هست جنسی را باید انتخاب کنید که علاوه لطیف بودن به دلیل  روش پارچه اسپان لاکرا استفاده مداوم از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد.

به دلیل تماس مداوم بدن با مبل های راحتی لطیف بودن پارچه ای که انتخاب می کنید بسیار مهم است. همچنین کاناپه ها و یا مبل های راحتی به دلیل استفاده بیش تر نیاز به شست و شوی مداوم دارند چون زود تر کثیف خواهند شد پس مرغوبیت جنس پارچه ای که انتخاب می کنید اینجا به کمکتان می آید و با شستن مداوم تغییر رنگ نمی دهد و لک های ایجاد شده به راحتی پاک خواهند شد.

به منظور جلب رضایت هر سلیقه ای روز به روز سعی در عرضه مدل های جدید و متفاوت هستیم تا به شما در خاص بودن کمک کنیم .

خرید اینترنتی و فروش پارچه  ازسایت به منزله تهیه پارچه اسپان لاکرا ارزان قیمت از درب کارخانه است. به همین راحتی می توانید بدون هیچ واسطه و با نازل ترین قیمت محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید