مشاوره و سفارش

پارچه پلی استر تریکو

پارچه های پلی استر تریکو، با نوع بافت حلقوی تهیه می شوند. این پارچه ها در دو مدل تخت و گرد بافته می شوند. در تولید پارچه های تریکو تار و پودهای سایر پارچه ها وجود ندارد. این پارچه ها را می توانید از مراکز توزیع و پخش انها در کشور ، یا از تمامی فروشگاه های فروش انواع پارچه بخرید. همچنین می توانید در فضای مجازی از طریق یکی از راه های ارتباطی این مراکز با انها ارتباط برقرار کرده، پارچه مورد نظرتان را انتخاب کرده و سفارش دهید.

پارچه تریکو نوزدای

در بین انواع متعددی که از پارچه تریکو در بازار پارچه فروشان، برای فروش موجود می باشد، پارچه تریکو نوزادی قرار دارد که در دسته بهترین پارچه قرار می گیرد.
پارچه تریکو نوزدای، مناسب دوخت انواع لباس نوزادان می باشد.
الیاف و بافت پارچه تریکو نوزادی از جنس بسیار نرمی برخوردار هستند و چون بدن نوزادان بیشتر در معرض انواع حساسیت های پوستی قرار دارد و درجه حساسیت آن ها بالا است، این پارچه برای تولید لباس نوزادان به کار گرفته می شود.
از خصوصیات و بارزه های پارچه تریکو نوزادی به این موارد می توان اشاره کرد:
۱. تولید پارچه تریکو نوزادی با بهره گیری از الیاف طبیعی
۲. ضد حساسیت و خارش برای بدن نوزادان
۳. دوام و ماندگاری طولانی پارچه
۴. جنس بسیار نرم و با کیفیت
۵. عدم خوردگی بدن نوزاد

پارچه تریکو زمستانی ضخیم

اگر شما در حیطه صنعت پارچه مشغول هستید یا در تولیدی های لباس فعالیت دارید و قصد دوخت لباس های زمستانی ضخیم را دارید، و یا از خیاطان خانگی و خریداران همیشگی پارچه تریکو به حساب می آیید و به صورت خرده نیز، گاهی این پارچه را خریداری می نمایید، و اکنون هدفتان، تهیه پارچه تریکو زمستانی ضخیم برای دوخت لباس های زمستانی است، بهتر است بدانید که عمدتاٌ قیمت عمده فروشی پارچه تریکو زمستانی ضخیم از سطح مناسب تری نسبت به قیمت خرده فروشی آن برخوردار است.
به همین جهت، بهترین گزینه برای خرید در مقیاس بالا، عمده فروشی پارچه است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع پارچه تریکو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kh.dibaft@gmail.com

واحد فروش

۹۸۹۱۲۹۷۲۶۶۹۸+

درباره ما :

مجموعه تولیدی دیبافت یکی از بزرگترین برندها در ایران است که با بیش از ۳۰ سال تجربه در امر منسوجات خانگی فعالیت دارد. این مجموعه بزرگ شامل کارگاه های تولید روبالشتی ،پارچه تریکو، بالشت، کوسن و حوله دستباف خراسان همچنین عرضه مستقیم پتو از درب کارخانه می باشد. ما در این مجموعه در راستای ارائه خدمات با کیفیت و رعایت انصاف در قیمت گذاری محصولات جهت رفاه حال هموطنان عزیز قدم برداشته ایم و امیدواریم با حمایت های مشتریان گرانقدرمان قدم های بزرگتری در این راستا برداریم.

مدیر مجموعه تولیدی دیبافت

مهندس مهدی خسروانی

Call Now Buttonتماس بگیرید